Ubytování - VRANOVSKÁ PLÁŽ - www.vranovskaplaz.cz

HOTEL SOBOL *** www.hotelsobol.cz

! Mimosezónní cena 290 Kč/noc - více slev > ZDE !

 

Výhled na pláž webkamerou instalovanou na hotelu.

 

Hotel je přímo na pláži Vranovské přehrady cca 100 m od jezera. Ubytovací kapacita je 70 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s výhledem na jezero a lesy. V 1. podlaží jsou dvou a třílůžkové pokoje, v 2. podlaží se nachází čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvoulůžkové pokoje a mezonetové apartmány mají samostatný balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny chladničkou, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kategorie ubytovacího zařízení: " hotel garni *** ". 

Objekt lze využít pro pořádání školení, společenských a firemních akcí. Přímo v hotelu je k dispozici klubovna s plazmovou televizí o kapacitě 50 míst, vč. WiFi připojení k Internetu. Na požádání zajistíme i větší učebnu, vinárnu s krbem, didaktickou techniku, hudební produkce a občerstvení, vč. degustace vín.

Příjezdová trasa viz www.vranov-plaz/mapa. Parkování zdarma přímo u hotelu - bezplatně lze využívat i úschovnu kol a sportovního náčiní.

Stravování je možné v přilehlých restauracích nebo nákupem v blízké samoobsluze. Snídaně, obědy, večeře i rauty lze zajistit přímo v hotelu nebo ve vinárně a denním baru "U pařezu".

Ceny: Děti do 3 let na lůžku s rodiči zdarma, děti do 14 let od 270 Kč/lůžko a noc, dospělí od 370 Kč/lůžko a noc.  Za pokoje s balkónem příplatek (2 a 4 lůžko k lesu +40 Kč, 4 lůžko s výhl. na pláž +60 Kč, 2 lůžko s výhl. na pláž +90 Kč). Cena nezahrnuje rekreační poplatek obci za osoby ve věku 18-70 let (14 Kč/os./noc), ani vstup na pláž pro osoby od 6 let (podle věku a délky pobytu od 20 Kč na os. a den - letní kino a vodní tobogán je v ceně vstupu na pláž). Mimo hlavní letní sezónu výrazné slevy. Lze zapůjčit teplovzdušný ventilátor za 100 Kč na den.

Možnosti rekreačního vyžití: V areálu pláže je velký výběr stravovacích zařízení, samoobsluhy s potravinami i prodejní stánky s dalším zbožím. Najdete zde hřiště na volejbal, nohejbal, odbíjenou i stolní tenis. Jsou zde půjčovny sportovních potřeb, loděk a surfů. Děti se mohou povozit na vodním tobogánu i vyzkoušet lanové centrum. Využít lze tenisové kurty a wellness centrum s vířivkou, saunou a posilovnou v blízkém rekreačním zařízení. Vinařské cyklostezky vedou přes Národní park Podyjí a navazují na cyklostezky v Rakousku. Pro cestu z pláže na Vranovský zámek lze využít turistický vláček. Výborné jsou podmínky pro rybaření, povolenky lze zakoupit na místě. Také houbaři si přijdou na své, les začíná přímo za areálem. Lze objednat vyhlídkové plavby. Na pláži o prázdninách probíhají zajímavé akce (produkce umělců, sportovní turnaje, výlov sektu).

 

Kontakt: recepce@hotelsobol.cz - 722 444 309 - www.hotelsobol.cz

 

www.vranov-plaz.cz  webkamera  penzion  mapa  historie  fotoarchiv  akce  výlety   Facebook

 

Aktualizováno 15.02.2017  Responzivní web přístupný pro mobilní telefony a zrakově postižené dle vyhl. č. 64/2008 Sb ©